• Tarne 1-2 tööpäeva
  • Info +372 5855 7798
  • Esinduspood Lastekodu 15, Tallinn AVATUD E-R 10-18; L 11-15; P suletud

BRIDAL PINK ROOSIDEGA SÜDAMEKUJULINE LILLEKARP - 29-31 ROOSIGA

159,95 €

BLUMMiN roosid südamekujulises karbis  – ideaalne kingitus igaks sündmuseks.

Miski ei väljenda armastust paremini kui roosid. See eriline keegi sinu elus väärib ainult parimat – ja pole põhjust, miks kingitus peaks lühikest aega kestma. Väljenda armastust uinuvate roosidega – kingitus, mis pakub lisaks kauakestvale ilule ka hulganisti emotsioone. Klassika! 

Mis on magavad roosid?
BLUMMiNi magavad roosid on ehtsad roosid, mis säilivad looduslikult kuni aasta. Iga roos korjatakse värskelt Ecuadori aedadest ja läbib säilitusprotsessi, mille käigus mahl asendatakse loodusliku vahapõhise ainega, mille tulemuseks on elujõuline ja loomulik ilu. Säilitamisel kasutatakse vaid looduslikke ja biolagunevaid vedelikke, mis teevad pai ka keskkonnale. Ei grammigi mürgiseid aineid.  

Säilitamine:
Roosid ei vaja lõikamist ega kastmist. Vältida tuleks sagedast puudutamist – nii püsivad nad pikalt imekaunina. Roosid tunnevad end kõige mugavamalt toatemperatuuril vähese õhuniiskusega ruumis (õhuniiskus alla 80%) ja varjulises kohas. Niipea, kui oled leidnud roosidele ideaalse koha, jääb üle neid vaid nautida.  

Karbi mõõdud:
Diameeter: 31 cm
Kõrgus: 13 cm
Karbi kõrgusele lisandub roosiõie mõõt, mis on 4-5 cm

Roosade rooside sõnum:
Edasta roosade roosidega oma sügavaid tundeid, alates armastusest ja imetlusest kuni sõpruse ja tänulikkuseni. Tähenduselt mitmekülgsed roosad roosid sobivad ideaalselt igaks sündmuseks, alatest pulmadest kuni emadepäevani. Kuigi roosa sümboliseerib häbenematut naiselikkust, on see julge värv ka meestele. 

Telli magavad roosid turvaliselt pakiautomaati. Ära muretse rooside kahjustumise pärast – need on armastusega hoitud.

Sarnased tooted