• Tarne 1-2 tööpäeva
  • Info +372 5855 7798
  • Esinduspood Lastekodu 15, Tallinn AVATUD E-R 10-18; L 11-15; P suletud
Kaubamärgid

 

 

  

Pole sõnadega väljendamises hea? Ära muretse, teinekord ütlevad roosid rohkem kui tuhat sõna. Kusjuures erinevatel värvidel võivad olla erinevad tähendused. Vali õiget värvi roos ja saada oma kallitele inimestele sõnum.

 

PUNASED:

Ütlematagi selge, et punased roosid on ideaalne valik saatmiseks kellelegi, keda armastad. Ettepanek päikeseloojangul või sõbrapäev pole ilma punaste roosideta täielik. Isegi, kui sa ei ütle otse „ma armastan sind", annavad punased roosid edasi kiindumust ja sügavat armastust, mis ei kustu ja kestab kogu elu – ning kauemgi.
Meie valikus on: Vibrant Red ja Cherry

LILLAD:

Lillat on kuninglikkuse ja salapäraga seostatud juba iidsetest aegadest. Lilla esindab ka elegantsi, luksust ja edu. Lillad roosid sobivad kinkimiseks igaks sündmuseks – pulma-aastapäeva puhul, sünnipäevaks või esimeseks kohtinguks. Ja ka lihtsalt ilma põhjuseta. Hkmm… millal seda viimati tegid? Kingi lillat värvi roosid kellelegi, keda sa austad, imetled ja armastad.
Meie valikus on: Baby Lilly, Lilac, Violet Vain ja Plum

ROOSAD:

Edasta roosade roosidega oma sügavaid tundeid, alates armastusest ja imetlusest kuni sõpruse ja tänulikkuseni. Tähenduselt mitmekülgsed roosad roosid sobivad ideaalselt igaks sündmuseks, alatest pulmadest kuni emadepäevani. Kuigi roosa sümboliseerib häbenematut naiselikkust, on see julge värv ka meestele.
Meie valikus on: Hot Pink, Bridal Pink, Baby Pink, Vintage Pink, Ice Pink, Peachy Pink ja Lovely Pink

KOLLANE:

Kollane värv tähistab erksust, õitsengut, soojust ja õnne – ja sa saad kõik need tunded kollase roosikarbi abil üheks koondada. Kollased roosid on ideaalsed värskele emale, kallile sõbrale, koolilõpetajale või hoopis haigusest taastujatele kinkimiseks. Need sümboliseerivad uusi aegu ja põnevaid võimalusi, mistõttu sobivad nad ka abielu ja ametikõrgenduste tähistamiseks.
Meie valikus on: Yellow 

ORANŽID:

Oranž värv tähistab rõõmu, millega kaasneb jõud, võlu ja entusiasm.Kingi kellelegi oranži roosidega BLUMMiN karp, et öelda: Olen sinu üle uhke" või aseta see kellelgi töölauale lisamotivatsiooni andmiseks. 

Oranžid roosid on seotud energia ja jõuga, seega sobivad need ütlemaks „Ma usun sinusse. Sa saad hakkama." Ideaalsed kinkida nii kõvasti eesmärkide poole püüdlevale inimesele, koolilõpetajale, kaalulangetajale kui ka esimest korda maratoni jooksjale.
Meie valikus on: Orange

VALGE:

Puhtuse, rahu ja hea tervise märk – valge on pulbitsev, kuid samal ajal rahustav. Alatest kirest ja imetlusest kuni värske hingetõmbe või täiesti uue peatükini kellegi elus on valge sobiv värv. See on ilmselt põhjus, miks valged roosid on rohkem pulmade värk. Kuid ka hüpnotiseerivas valges „parane kiirelt" või „oled kallis” roosikarp on äge, eks?

Kingi valged roosid kellelegi, keda sa sügavalt austad või imetled. Neutraalne värv, mis sobib igaks sündmuseks.
Meie valikus on: White ja Champagne

ROHELISED:

Rohelist roosi peetakse õnne, rõõmu, taassünni ja viljakuse sümboliks. Keegi sinu elus on pööramas uut lehekülge, alustamas äritegevust või andmas hoogu oma ideele? Või ehk tead kedagi, kellele natukenegi õnne kasuks tuleks? Kui jah, siis roheline on kindlasti üks kõige sobivamaid roosivärvi valikuid – see esindab raha, õnne ja edu. Rohelisi roose on sobiv kinkida ka beebiootuse ja uute alguste puhul.
Meie valikus on: Mint ja Pearl Mint

SINISED: 

Siniseid roose seostatakse salapäraga ja see ainulaadne toon sobib suurepäraselt tähistama neid, kes ei karda olla nemad ise. Samas lisab sinine toon vürtsi pulmapäeva, tekitades külalistes salapära. Taevalikud sinised roosid sümboliseerivad võimatut või kättesaamatut. Kingi need kellelegi, et öelda „tähtede poole!" või „unista suurelt!".
Meie valikus on: Baby Blue, Aquamarine ja Ocean Blue 

KULDSED:

Tänapäeval pole kuldsel roosil enam romantilisi varjundeid. Pigem väljendab see rõõmu ja sõprust. Kui saad kelleltki kuldsed roosid, tähendab see, et tal on hea meel, et oled tema sõber. Kuldroosid sobivad ideaalselt eriti rõõmsateks ja uhketeks sündmusteks. Kingi kuldsed roosid, et tervitada maailma väikest imet või tunnustada oma lemmikõpetajat.
Meie valikus on: Gold

MUSTAD:

Läbi aegade on musta värvi seostatud eelkõige leina ja kurbusega. Tegelikult on mustal ka positiivne tähendus. Must tähendab uusi alguseid ja suuri muutuseid, aga ka erakordset austust ja armastust. Mustad roosid annavad enesekindlust, lootust ja julgust, andes märku uue ajastu algusest. Mustad õied on julge ja salapärane valik ka pulmarooside jaoks. Samas on ka suurepärane kingitus neile, kes vajavad veidi julgust.
Meie valikus on: Black

MIX:

Saada segane sõnum! Ei, mitte armastuse/vihkamise viisil, vaid saada segavärvilised roosid kellelegi, kellest sa hoolid. Kinkides erinevates värvides roosid töökaaslasele või sõbrale, keda sa hästi ei tunne, ei saa sa mööda panna.
Meie valikus on: Mix