Tarneaeg ja transport

 

EMADEPÄEVA TELLIMUSED!

 

Võimalusel ärge jätke tellimist viimasele hetkele! Tellimust vormistades kirjutage kommentaari/kaardi lahtrisse kuupäev, millal soovite lilled kätte saada, tellige nii et saate aegsasti lilled juba kätte, Smartposti automaadid emadepäeva perioodil on samuti ülekoormatud.

 

Kui saadate lilled üllatusena (kulleriga Tallinnas või smartpostiga), siis kirjutage kommentaari/kaardi lahtrisse kuupäev, millal lilled peavad saajani jõudma. Kuna emadepäev on pühapäeval siis Kuller kogu Eestiga ei ole võimalik lilli saata pühapäevaks! 

 

Tellimused Smartposti automaati, mis on vormistatud/tasutud 09.05 kuni 10:00, toimetatakse saajani 11.05. Hiljem tehtud tellimused ei jõua emadepäevaks kohale! BLUMMiN ei võta vastutust, kui tekib takistusi Itella posti-ja kulleriteenuses või saaja ei ole kättesaadav. Tallinna kulleri tellimusi, mis on vormistatud/tasutud kuni 10.05 kell 13:00 , toimetatakse saajani 11.05 päeva jooksul, kuid ei garanteerita kindlaid kellaaegu!

 

KULLER TALLINNAS (E-R) - 6,00€

EMADEPÄEV 11.05 KEHTIB ERIHIND 6,00€
KULLER TALLINNAS (L-P, pühad) - 15€

E-R kättetoimetamise aeg tellimuse vormistamisest 2-4h jooksul (Lilli saab tellida ka samaks päevaks, tellimused mis on tehtud kuni 14:00)

L-P kätetoimetamise aeg kuni 6h jooksul.

NB! Suurematel tähtpäevadel (sõbra-, naiste- ja emadepäev) kellaajalisi kullertellimusi  ei täideta, kõik tellimused täidetakse jooksvalt päeva jooksul, võimalusel arvestame kliendi sooviga.

(Tellimust vormistades palume lisainfosse kirjutada mis kuupäeval ja ajavahemikul soovite, et kuller lilled kohale toimetaks, kui kommentaari lahtris puudub antud info, siis toimetatakse lilled kohale E-R 2-4h jooksul)

Palume veenduda, et kõik andmed oleksid korrektsed!

 

              


KULLER KOGU EESTI - 6,00€

Tellimused mis on vormistatud E-R kuni 14:00 jõuavad SmartKulleriga kohale järgmisel päeval või kliendi poolt soovitud kuupäeval.

NB! Kuller toimetab pakke sihtkohta E-L

(NB! Kuller toimetab pakid kohale valitud ajavahemikul! Kuller ei vii pakke kohale täpsel kellaajal vaid valitud ajavahemikul neile sobival ajal!)

Palume veenduda, et kõik andmed oleksid korrektsed!


Teenusepakkuja on Itella Smartpost.

 

 

ITELLA SMARTPOST PAKIAUTOMAATI - 4,50€

Tellimused mis on vormistatud E-R kuni 14:00 jõuavad Smartposti pakiautomaati kohale järgmisel päeval või kliendi poolt soovitud kuupäeval.

 

EUROOPA TRANSPORT 

*Kuller toob saadetise soovitud aadressile!

Tarnaeg: 2-6 tööpäev

LÄTI, LEEDU - 6€

SOOME, ROOTSI - 10€

AUSTRIA, BELGIA, HOLLAND, SAKSAMAA - 15€

LUKSEMBURG - 22€

 

 

TULEN ISE JÄRELE - 0,00€

1. Lastekodu 15, Tallinn

(Tartu mnt-lt pärast Valget Klaari paremale keerata).

AVATUD: E-R 10:00 - 18:00; L 11:00 - 15:00

2. Showroom: Paadi tee 3 (Viimsi Äritare), II krs, ruum 235

AVATUD: E-R 09:00 - 17:00 (L-P suletud)

 

Lisainfo: +327 5855 7798