• Tarne 1-2 tööpäeva
  • Info +372 5855 7798
  • Esinduspood Lastekodu 15, Tallinn AVATUD E-R 10-18; L 11-15; P suletud
Vibrant ja kuldne kõrgepng.png

-20% KULDNE KERAAMIKA VIBRANT RED ROOSIDEGA BUKETT

87,96 € Al. 109,95 €

* Rooside arv

* Meie kampaaniaväline tavahind viimase 30 päeva jooksul oli 13-15 roosi 109,95€ ja 15-17 roosi 119,95€

 

Antud toodet saab tellida vaid Tallinna kulleri transpordiga või tulen ise järele!

Miski ei väljenda armastust paremini kui roosid. See eriline keegi sinu elus väärib ainult parimat – ja pole põhjust, miks kingitus peaks lühikest aega kestma. Väljenda armastust uinuvate roosidega – kingitus, mis pakub lisaks kauakestvale ilule ka hulganisti emotsioone. Klassika! 

Mis on magavad roosid?
BLUMMiNi magavad roosid on ehtsad roosid, mis säilivad looduslikult kuni aasta. Iga roos korjatakse värskelt Ecuadori aedadest ja läbib säilitusprotsessi, mille käigus mahl asendatakse loodusliku vahapõhise ainega, mille tulemuseks on elujõuline ja loomulik ilu. Säilitamisel kasutatakse vaid looduslikke ja biolagunevaid vedelikke, mis teevad pai ka keskkonnale. Ei grammigi mürgiseid aineid.  

Säilitamine:
Roosid ei vaja lõikamist ega kastmist. Vältida tuleks sagedast puudutamist – nii püsivad nad pikalt imekaunina. Roosid tunnevad end kõige mugavamalt toatemperatuuril vähese õhuniiskusega ruumis (õhuniiskus alla 80%) ja varjulises kohas. Niipea, kui oled leidnud roosidele ideaalse koha, jääb üle neid vaid nautida.  

Vaasi mõõdud:
13-15 roosiga: diameeter 10,5 cm, kõrgus 18 cm
15-17 roosiga: diameeter 12,5 cm, kõrgus 22 cm
Vaasi kõrgusele lisandub roosiõie mõõt, mis on 7-8 cm

Punaste rooside sõnum:
Ütlematagi selge, et punased roosid on ideaalne valik saatmiseks kellelegi, keda armastad. Isegi, kui sa ei ütle otse „ma armastan sind", annavad punased roosid edasi kiindumust ja sügavat armastust, mis ei kustu ja kestab kogu elu – ning kauemgi.


Sarnased tooted