• Tarne 1-2 tööpäeva
  • Info +372 5855 7798
  • Esinduspood Lastekodu 15, Tallinn AVATUD E-R 10-18; L 11-15; P suletud

LARGE BLUMMiN VALGE KARP MINT KAUASÄILIVATE ROOSIDEGA

89,95 €

Mis on magavad roosid?
BLUMMiNi magavad roosid on ehtsad roosid, mis säilivad looduslikult kuni aasta. Iga roos korjatakse värskelt Ecuadori aedadest ja läbib säilitusprotsessi, mille käigus mahl asendatakse loodusliku vahapõhise ainega, mille tulemuseks on elujõuline ja loomulik ilu. Säilitamisel kasutatakse vaid looduslikke ja biolagunevaid vedelikke, mis teevad pai ka keskkonnale. Ei grammigi mürgiseid aineid.  

Säilitamine:
Roosid ei vaja lõikamist ega kastmist. Vältida tuleks sagedast puudutamist – nii püsivad nad pikalt imekaunina. Roosid tunnevad end kõige mugavamalt toatemperatuuril vähese õhuniiskusega ruumis (õhuniiskus alla 80%) ja varjulises kohas. Niipea, kui oled leidnud roosidele ideaalse koha, jääb üle neid vaid nautida.  

Karbi mõõdud:
Diameeter: 20,5 cm
Kõrgus: 12,5 cm
Karbi kõrgusele lisandub roosiõie mõõt, mis on 4-5 cm
Large karbis on 17 roosi.

Roheliste rooside sõnum:
Rohelist roosi peetake õnnerõõmutaassünni ja viljakuse sümboliks. Keegi sinu elus on pööramas uut lehekülge, alustamas äritegevust või andmas hoogu oma ideele? Või ehk tead kedagi, kellele natukenegi õnne kasuks tuleks? Kui jah, siis roheline on kindlasti üks kõige sobivamaid roosivärvi valikuid – see esindab rahaõnne ja edu. Rohelisi roose on sobiv kinkida ka beebiootuse ja uute alguste puhul.


Telli magavad roosid turvaliselt pakiautomaati. Ära muretse rooside kahjustumise pärast – need on armastusega hoitud.

Sarnased tooted