• Tarne 1-2 tööpäeva
  • Info +372 5855 7798
  • Esinduspood Lastekodu 15, Tallinn AVATUD E-R 10-18; L 11-15; P suletud
8551.jpg
Screenshot 2021-11-16 at 09.38.59.png

LUKSUSLIK BUKETT KULDSES KERAAMIKAS

299,00 €

* Rooside arv

Kui otsid luksuslikku kingitust, siis roosid kuldse keraamikaga kõrges vaasis on tõelise vau-faktoriga.

Miski ei väljenda armastust paremini kui roosid. See eriline keegi sinu elus väärib ainult parimat – ja pole põhjust, miks kingitus peaks lühikest aega kestma. Väljenda armastust uinuvate roosidega – kingitus, mis pakub lisaks kauakestvale ilule ka hulganisti emotsioone. Klassika! 

Mis on magavad roosid?
BLUMMiNi magavad roosid on ehtsad roosid, mis säilivad looduslikult kuni aasta. Iga roos korjatakse värskelt Ecuadori aedadest ja läbib säilitusprotsessi, mille käigus mahl asendatakse loodusliku vahapõhise ainega, mille tulemuseks on elujõuline ja loomulik ilu. Säilitamisel kasutatakse vaid looduslikke ja biolagunevaid vedelikke, mis teevad pai ka keskkonnale. Ei grammigi mürgiseid aineid.

Säilitamine:
Roosid ei vaja lõikamist ega kastmist. Vältida tuleks sagedast puudutamist – nii püsivad nad pikalt imekaunina. Roosid tunnevad end kõige mugavamalt toatemperatuuril vähese õhuniiskusega ruumis (õhuniiskus alla 80%) ja varjulises kohas. Niipea, kui oled leidnud roosidele ideaalse koha, jääb üle neid vaid nautida.  

Vaasi mõõdud:
29-33 roosiga vaasi mõõdud: diameeter 17 cm ja kõrgus 30 cm; lisandub rooside kõrgus 10 cm
47-51 roosiga vaasi mõõdud: diameeter 19 ja kõrgus 35 cm, lisandub rooside kõrgus 15 cm

Punaste rooside sõnum:
Ütlematagi selge, et punased roosid on ideaalne valik saatmiseks kellelegi, keda armastad. Isegi, kui sa ei ütle otse „ma armastan sind", annavad punased roosid edasi kiindumust ja sügavat armastust, mis ei kustu ja kestab kogu elu – ning kauemgi.

Toodet on võimalik tellida vaid Tallinna kulleriga või ise järgi tulemisega meie esinduspoodidesse Tallinnas ja Viimsis.

Sarnased tooted