• Tarne 1-2 tööpäeva
  • Info +372 5855 7798
  • Esinduspood Lastekodu 15, Tallinn AVATUD E-R 10-18; L 11-15; P suletud

 

 

  

Kes me oleme?

BLUMMiN-i ettevõtte loojad on kaks sõpra, kellel on suur kirg loovuse ja uuendusliku disaini vastu. 2016. aastal kohtudes oli Egle juba pikemat aega töötanud värskete lilledega ning peale pikalt koos ajaveetmist ja arutlemist sai meie missiooniks luua lahendus lilleäri suurele probleemile – värsked lilled närbuvad kiiresti.

 

Muutes kinkimise ajalugu

Läbi ajaloo on inimesed alati lilli kinkinud. See on nii ja jääb nii. Küll aga kuuleme tihti oma lähedastelt: "Ärge mulle lilli tooge. Mulle meeldivad lilled, aga need närbuvad nii kiirelt ära."

Õnneks on moodsa aja muredele ka moodsad lahendused – magavad BLUMMiN roosid, mis säilivad ilma päikesevalguse ja veeta vähemalt aasta. Ideaalsetes tingimustes veelgi kauem. Usume, et roosi ilu ei pea olema pelgalt päevadeks.

BLUMMiNis toome sinuni loomingulised ja modernsed lilleseaded luksuslikes karpides, millest igaüks on kõrgeima kvaliteedistandardi tulemus. Meie eesmärk on tuua emotsiooni igasse sündmusesse, igasse vabandusse ja igasse õnnitlusesse.

 

Ainult kvaliteet iga roosikarbi taga

Meie kollektsiooni jõuavad vaid kõige kaunimad lopsakate õitega roosid. Viimne kui üks BLUMMiN roos korjatakse oma parimas olekus, kui on säilinud lille kõige kaunim ilu ja elavam värv. Roosid kasvatatakse Ecuadoril, kus nad päikest jõudu saades sirguvad kauniks ja tugevaks.

Seejärel läbivad õied spetsiaalse töötluse, mille käigus asendatakse roosi niiskus glütseriiniga. Tulemuseks on elujõuline ja loomulik ilu, mis kestab vähemalt aasta. Säilitamisel kasutatakse vaid looduslikke ja biolagunevaid vedelikke, mis teevad pai ka keskkonnale. Ei grammigi mürgiseid aineid.

Meie uskumatult andekad floristid valmistavad kõik lilleseaded käsitsi hoole ja armastusega.

 

Kiirelt tähtede poole

Meie suure kirega tehtud töö pälvis kiirelt BLUMMiN klientide usalduse. Kasvasime suure hooga ja tänaseks oleme Eesti vanim ja suurim säilitatud lilleseadete müüja.

Oleme väga tänulikud kõikidele oma klientidele ja otsime alati võimalusi oma tootevaliku laiendamiseks ning klientide soovide rahuldamiseks. 

BLUMMiNi roosikarbid on kõige atraktiivsem viis, kuidas panna keegi end erilisena tundma. Meilt leiad roosikarbid igaks sündmuseks –  olgu selleks sünnipäev, kohting oma armastatuga või pulmad. Lisaks on roosid Instagrami-vääriline sisekujunduselement nii koju kui kontorisse.

Saadame roose pakiautomaadiga üle Euroopa. Roosid on alati hoole ja armastusega teel hoitud.

2019. aastal lisandunud BLUMMiN kodukollektsioon kui uusim tootelaiendus oli loomulik samm edasi luksuslike kingituste ja kodukaunistuste maailma. Hubasest kodukollektsioonist leiab kodulõhnastajad ja erinevad küünlad - kõik selleks, et saaksid nautida õhtust aroomiteraapiat ja muuta oma kodu hoolikalt valitud lõhnadega lõõgastavaks pühapaigaks.