• Tarne 1-2 tööpäeva
  • Info +372 5855 7798
  • Esinduspood Lastekodu 15, Tallinn AVATUD E-R 10-18; L 11-15; P suletud
2739.jpg

-20% BEEZ KERAAMIKA ORANGE UINUVATE ROOSIDEGA

27,96 € Al. 34,95 €

* Rooside arv

Kauasäilivad roosid, seatud käsitsi elegantsesse valgesse keraamilisse vaasi – lihtsalt vastupandamatu. Ideaalne igaks sündmuseks kinkimiseks või kaminasimsile sisekujunduslemendina tuba täiustama.


Mis on magavad roosid?

BLUMMiNi magavad roosid on ehtsad roosid, mis säilivad looduslikult kuni aasta. Iga roos korjatakse värskelt Ecuadori aedadest ja läbib säilitusprotsessi, mille käigus mahl asendatakse loodusliku vahapõhise ainega, mille tulemuseks on elujõuline ja loomulik ilu. Säilitamisel kasutatakse vaid looduslikke ja biolagunevaid vedelikke, mis teevad pai ka keskkonnale. Ei grammigi mürgiseid aineid.  

Säilitamine:
Roosid ei vaja lõikamist ega kastmist. Vältida tuleks sagedast puudutamist – nii püsivad nad pikalt imekaunina. Roosid tunnevad end kõige mugavamalt toatemperatuuril vähese õhuniiskusega ruumis (õhuniiskus alla 80%) ja varjulises kohas. Niipea, kui oled leidnud roosidele ideaalse koha, jääb üle neid vaid nautida.  

Karbi mõõdud:
5 roosiga - kõrgus 10 cm ja diameeter 12,5 cm
7 roosiga - kõrgus 12,2 cm ja diameeter 14 cm
9 roosiga - kõrgus 13 cm ja diameeter 15,5 cm
13 roosiga - kõrgus 14,5 cm ja diameeter 17,5 cm
15 roosiga - kõrgus 17,5 cm ja diameeter 19,5 cm
Vaasi kõrgusele lisandub roosiõie mõõt, mis on 4-5 cm


Oranžide rooside sõnum:
Oranž värv tähistab rõõmu, millega kaasneb jõudvõlu ja entusiasm.Kingi kellelegi oranži roosidega BLUMMiN karp, et öelda: „Olen sinu üle uhke" või aseta see kellelgi töölauale lisamotivatsiooni andmiseks. Oranžid roosid on seotud energia ja jõuga, seega sobivad need ütlemaks „Ma usun sinusse. Sa saad hakkama." Ideaalsed kinkida nii kõvasti eesmärkide poole püüdlevale inimesele, koolilõpetajale, kaalulangetajale kui ka esimest korda maratoni jooksjale.


Telli magavad roosid turvaliselt pakiautomaati. Ära muretse rooside kahjustumise pärast – need on armastusega hoitud.

Sarnased tooted