• Tarne 1-2 tööpäeva
  • Info +372 5855 7798
  • Esinduspood Lastekodu 15, Tallinn AVATUD E-R 10-18; L 11-15; P suletud

BLUMMIN MIDI MUST USSINAHKSE TEKSTUURIGA KARP WHITE KAUASÄILIVATE ROOSIDEGA

38,95 €

Mis on magavad roosid?
BLUMMiNi magavad roosid on ehtsad roosid, mis säilivad looduslikult kuni aasta. Iga roos korjatakse värskelt Ecuadori aedadest ja läbib säilitusprotsessi, mille käigus mahl asendatakse loodusliku vahapõhise ainega, mille tulemuseks on elujõuline ja loomulik ilu. Säilitamisel kasutatakse vaid looduslikke ja biolagunevaid vedelikke, mis teevad pai ka keskkonnale. Ei grammigi mürgiseid aineid.  

Säilitamine:
Roosid ei vaja lõikamist ega kastmist. Vältida tuleks sagedast puudutamist – nii püsivad nad pikalt imekaunina. Roosid tunnevad end kõige mugavamalt toatemperatuuril vähese õhuniiskusega ruumis (õhuniiskus alla 80%) ja varjulises kohas. Niipea, kui oled leidnud roosidele ideaalse koha, jääb üle neid vaid nautida.  

Karbi mõõdud:
Diameeter: 10 cm
Kõrgus: 11 cm
Karbi kõrgusele lisandub roosiõie mõõt, mis on 4-5 cm
Midi karbis on 5 roosi.

Valgete rooside sõnum:
Puhtuserahu ja hea tervise märk – valge on pulbitsev, kuid samal ajal rahustav. Alatest kirest ja imetlusest kuni värske hingetõmbe või täiesti uue peatükini kellegi elus on valge sobiv värv. See on ilmselt põhjus, miks valged roosid on rohkem pulmade värk. Kuid ka hüpnotiseerivas valges „parane kiirelt" või „oled kallis” roosikarp on äge, eks? Kingi valged roosid kellelegi, keda sa sügavalt austad või imetled. Neutraalne värv, mis sobib igaks sündmuseks.


Telli magavad roosid turvaliselt pakiautomaati. Ära muretse rooside kahjustumise pärast – need on armastusega hoitud.

Sarnased tooted