• Tarne 1-2 tööpäeva
  • Info +372 5855 7798
  • Esinduspood Lastekodu 15, Tallinn AVATUD E-R 10-18; L 11-15; P suletud

BLUMMIN MIDI valge marmorkarp 5 YELLOW roosiga

32,95 €

Mis on magavad roosid?
BLUMMiNi magavad roosid on ehtsad roosid, mis säilivad looduslikult kuni aasta. Iga roos korjatakse värskelt Ecuadori aedadest ja läbib säilitusprotsessi, mille käigus mahl asendatakse loodusliku vahapõhise ainega, mille tulemuseks on elujõuline ja loomulik ilu. Säilitamisel kasutatakse vaid looduslikke ja biolagunevaid vedelikke, mis teevad pai ka keskkonnale. Ei grammigi mürgiseid aineid.  

Säilitamine:
Roosid ei vaja lõikamist ega kastmist. Vältida tuleks sagedast puudutamist – nii püsivad nad pikalt imekaunina. Roosid tunnevad end kõige mugavamalt toatemperatuuril vähese õhuniiskusega ruumis (õhuniiskus alla 80%) ja varjulises kohas. Niipea, kui oled leidnud roosidele ideaalse koha, jääb üle neid vaid nautida.  

Karbi mõõdud:
Diameeter: 10 cm
Kõrgus: 11 cm
Karbi kõrgusele lisandub roosiõie mõõt, mis on 4-5 cm
Midi karbis on 5 roosi.

Kollaste rooside sõnum:
Kollane värv tähistab erksustõitsengutsoojust ja õnne – ja sa saad kõik need tunded kollase roosikarbi abil üheks koondada. Kollased roosid on ideaalsed värskele emale, kallile sõbrale, koolilõpetajale või hoopis haigusest taastujatele kinkimiseks. Need sümboliseerivad uusi aegu ja põnevaid võimalusi, mistõttu sobivad nad ka abielu ja ametikõrgenduste tähistamiseks.

Telli magavad roosid turvaliselt pakiautomaati. Ära muretse rooside kahjustumise pärast – need on armastusega hoitud.

Sarnased tooted