• Tarne 1-2 tööpäeva
  • Info +372 5855 7798
  • Esinduspood Lastekodu 15, Tallinn AVATUD E-R 10-18; L 11-15; P suletud

BUKETT 11 ROOSIGA - SMALL KREEMIKASVALGE KARP YELLOW ROOSIDEGA

64,95 €

Kui otsid luksuslikku kingitust, siis buketid roosidest tekitavad lihtsalt vau-efekti.

Miski ei väljenda armastust paremini kui roosid. See eriline keegi sinu elus väärib ainult parimat – ja pole põhjust, miks kingitus peaks lühikest aega kestma. Väljenda armastust uinuvate roosidega – kingitus, mis pakub lisaks kauakestvale ilule ka hulganisti emotsioone. Klassika! 

Mis on magavad roosid?
BLUMMiNi magavad roosid on ehtsad roosid, mis säilivad looduslikult kuni aasta. Iga roos korjatakse värskelt Ecuadori aedadest ja läbib säilitusprotsessi, mille käigus mahl asendatakse loodusliku vahapõhise ainega, mille tulemuseks on elujõuline ja loomulik ilu. Säilitamisel kasutatakse vaid looduslikke ja biolagunevaid vedelikke, mis teevad pai ka keskkonnale. Ei grammigi mürgiseid aineid.  

Säilitamine:
Roosid ei vaja lõikamist ega kastmist. Vältida tuleks sagedast puudutamist – nii püsivad nad pikalt imekaunina. Roosid tunnevad end kõige mugavamalt toatemperatuuril vähese õhuniiskusega ruumis (õhuniiskus alla 80%) ja varjulises kohas. Niipea, kui oled leidnud roosidele ideaalse koha, jääb üle neid vaid nautida.  

Karbi mõõdud:
Diameeter: 13 cm
Kõrgus: 12,5 cm
Karbi kõrgusele lisandub buketi ja roosiõie kõrgus, mis on 7-8 cm

Kollaste rooside sõnum:
Kollane värv tähistab erksustõitsengutsoojust ja õnne – ja sa saad kõik need tunded kollase roosikarbi abil üheks koondada. Kollased roosid on ideaalsed värskele emale, kallile sõbrale, koolilõpetajale või hoopis haigusest taastujatele kinkimiseks. Need sümboliseerivad uusi aegu ja põnevaid võimalusi, mistõttu sobivad nad ka abielu ja ametikõrgenduste tähistamiseks.

Telli magavad roosid turvaliselt pakiautomaati. Ära muretse rooside kahjustumise pärast – need on armastusega hoitud.

Sarnased tooted