• Tarne 1-2 tööpäeva
  • Info +372 5855 7798
  • Esinduspood Lastekodu 15, Tallinn AVATUD E-R 10-18; L 11-15; P suletud
3914.jpg

LARGE BLUMMiN VALGE KARP BLACK ROOSIDEGA

89,95 €

Mis on magavad roosid?
BLUMMiNi magavad roosid on ehtsad roosid, mis säilivad looduslikult kuni aasta. Iga roos korjatakse värskelt Ecuadori aedadest ja läbib säilitusprotsessi, mille käigus mahl asendatakse loodusliku vahapõhise ainega, mille tulemuseks on elujõuline ja loomulik ilu. Säilitamisel kasutatakse vaid looduslikke ja biolagunevaid vedelikke, mis teevad pai ka keskkonnale. Ei grammigi mürgiseid aineid.  

Säilitamine:
Roosid ei vaja lõikamist ega kastmist. Vältida tuleks sagedast puudutamist – nii püsivad nad pikalt imekaunina. Roosid tunnevad end kõige mugavamalt toatemperatuuril vähese õhuniiskusega ruumis (õhuniiskus alla 80%) ja varjulises kohas. Niipea, kui oled leidnud roosidele ideaalse koha, jääb üle neid vaid nautida.  

Karbi mõõdud:
Diameeter: 20,5 cm
Kõrgus: 12,5 cm
Karbi kõrgusele lisandub roosiõie mõõt, mis on 4-5 cm
Large karbis on 17 roosi.


Mustade rooside sõnum:
Läbi aegade on musta värvi seostatud eelkõige leina ja kurbusega. Tegelikult on mustal ka positiivne tähendus. Must tähendab uusi alguseid ja suuri muutuseid, aga ka erakordset austust ja armastust. Mustad roosid annavad enesekindlust, lootust ja julgust, andes märku uue ajastu algusest. Mustad õied on julge ja salapärane valik ka pulmarooside jaoks. Samas on ka suurepärane kingitus neile, kes vajavad veidi julgust.


Telli magavad roosid turvaliselt pakiautomaati. Ära muretse rooside kahjustumise pärast – need on armastusega hoitud.

Sarnased tooted