• Tarne 1-2 tööpäeva
  • Info +372 5855 7798
  • Esinduspood Lastekodu 15, Tallinn AVATUD E-R 10-18; L 11-15; P suletud

VALGE KERAAMIKA BABY LILLY KAUASÄILIVATE ROOSIDEGA JA EUKALÜPTIGA

Al. 27,95 €

* Rooside arv

Helelillas toonis kauasäilivad roosid, mida täiustavad sügavrohelised eukalüpti lehed. Seatud käsitsi elegantsesse valgesse keraamilisse vaasi – lihtsalt vastupandamatu. Ideaalne igaks sündmuseks kinkimiseks või kaminasimsile sisekujunduslemendina tuba täiustama.


Mis on magavad roosid?
BLUMMiNi magavad roosid on ehtsad roosid, mis säilivad looduslikult kuni aasta. Iga roos korjatakse värskelt Ecuadori aedadest ja läbib säilitusprotsessi, mille käigus mahl asendatakse loodusliku vahapõhise ainega, mille tulemuseks on elujõuline ja loomulik ilu. Säilitamisel kasutatakse vaid looduslikke ja biolagunevaid vedelikke, mis teevad pai ka keskkonnale. Ei grammigi mürgiseid aineid.  

Säilitamine:
Roosid ei vaja lõikamist ega kastmist. Vältida tuleks sagedast puudutamist – nii püsivad nad pikalt imekaunina. Roosid tunnevad end kõige mugavamalt toatemperatuuril vähese õhuniiskusega ruumis (õhuniiskus alla 80%) ja varjulises kohas. Niipea, kui oled leidnud roosidele ideaalse koha, jääb üle neid vaid nautida.  

Karbi mõõdud:
3 roosiga - kõrgus 7,5 cm ja diameeter 8,5 cm
5 roosiga - kõrgus 10 cm ja diameeter 12,5 cm
7 roosiga - kõrgus 12,2 cm ja diameeter 14 cm
9 roosiga - kõrgus 13 cm ja diameeter 15,5 cm
Vaasi kõrgusele lisandub roosiõie mõõt, mis on 4-5 cm

Lillade rooside sõnum:
Lillat on kuninglikkuse ja salapäraga seostatud juba iidsetest aegadest. Lilla esindab ka elegantsiluksust ja edu. Lillad roosid sobivad kinkimiseks igaks sündmuseks – pulma-aastapäeva puhul, sünnipäevaks või esimeseks kohtinguks. Ja ka lihtsalt ilma põhjuseta. Hkmm… millal seda viimati tegid? Kingi lillat värvi roosid kellelegi, keda sa austad, imetled ja armastad.

Telli magavad roosid turvaliselt pakiautomaati. Ära muretse rooside kahjustumise pärast – need on armastusega hoitud.

Sarnased tooted