• Tarne 1-2 tööpäeva
  • Info +372 5855 7798
  • Esinduspood Lastekodu 15, Tallinn AVATUD E-R 10-18; L 11-15; P suletud

XS BLUMMiN - TUMEHALL SAMETKARP LILAC ROOSIDEGA

24,95 €

* Meie kampaaniaväline tavahind viimase 30 päeva jooksul oli 24,95€ 

 

Miski ei väljenda armastust paremini kui roosid. See eriline keegi sinu elus väärib ainult parimat – ja pole põhjust, miks kingitus peaks lühikest aega kestma. Väljenda armastust uinuvate roosidega – kingitus, mis pakub lisaks kauakestvale ilule ka hulganisti emotsioone. Klassika! 

Mis on magavad roosid?
BLUMMiNi magavad roosid on ehtsad roosid, mis säilivad looduslikult kuni aasta. Iga roos korjatakse värskelt Ecuadori aedadest ja läbib säilitusprotsessi, mille käigus mahl asendatakse loodusliku vahapõhise ainega, mille tulemuseks on elujõuline ja loomulik ilu. Säilitamisel kasutatakse vaid looduslikke ja biolagunevaid vedelikke, mis teevad pai ka keskkonnale. Ei grammigi mürgiseid aineid.  

Säilitamine:
Roosid ei vaja lõikamist ega kastmist. Vältida tuleks sagedast puudutamist – nii püsivad nad pikalt imekaunina. Roosid tunnevad end kõige mugavamalt toatemperatuuril vähese õhuniiskusega ruumis (õhuniiskus alla 80%) ja varjulises kohas. Niipea, kui oled leidnud roosidele ideaalse koha, jääb üle neid vaid nautida.  

Karbi mõõdud:
Diameeter: 8 cm
Kõrgus: 9 cm
Karbi kõrgusele lisandub roosiõie mõõt, mis on 4-5 cm
XS karbis on 3 roosi.

Lillade rooside sõnum:
Lillat on kuninglikkuse ja salapäraga seostatud juba iidsetest aegadest. Lilla esindab ka elegantsiluksust ja edu. Lillad roosid sobivad kinkimiseks igaks sündmuseks – pulma-aastapäeva puhul, sünnipäevaks või esimeseks kohtinguks. Ja ka lihtsalt ilma põhjuseta. Hkmm… millal seda viimati tegid? Kingi lillat värvi roosid kellelegi, keda sa austad, imetled ja armastad.

Telli magavad roosid turvaliselt pakiautomaati. Ära muretse rooside kahjustumise pärast – need on armastusega hoitud.

Sarnased tooted